Krallığı Koru

Krallığı Koru (orjinal adıyla Kingdom Rush) Kule Savunması (Tower Defence) tabir edilen türde bir oyundur.

Play ve Start yazılarına tıkladıktan sonra "Local Save" kısmındaki New Game yazılarından birine tıklayın. Eğer daha önce oyunu oynadıysanız kaydettiğiniz oyuna devam edebilirsiniz. Gelen ekranda Start Here yazan yere ve ardından TO BATTLE yazısına tıklayıp oyuna başlayın. İlk bölümde size neyin nasıl kullanılacağı anlatılmaktadır.

Bu aşamada yol kıyısında görülen tabelalara tıklayıp, açılan menüden istediğiniz tipteki kuleyi kurmalısınız. Kulelerin kurulumunu tamamlayınca sağ alttaki "Start Battle" ile belirtilen ikona tıklayarak savaşı başlatın. Yolun giriş kısmından bir takım küçük yaratıklar yol boyunca ilerleyecek, sizin kuleleriniz ise onlara saldıracaktır. Öldürülen her yaratıktan belirli bir para kazanacaksınız. Amacınız bu yaratıkların yolun bitişine ulaşmasını engellemektir. Kuleler sadece tabelaların olduğu yerlere kurulabilir. Kurulan kulelerin üzerine tıklayarak paranız ölçüsünde kuleleri geliştirebilirsiniz.

Bölümleri tamamladığınız zaman bitirme durumuna göre yıldızlar kazanacaksınız. Bu yıldızları Upgrades bölümüne girerek çeşitli geliştirmeler için kullanabilirsiniz.


Krallığı Koru oyunu yükleniyor...


.
    Renkli Top