Çılgın Araba Yarışı

Play Game ile oyuna başlayın. Başlangıçta pist seçmenizi isteyecek ancak başlangıç için kısıtlı seçeneğiniz olacaktır. Ardından yine kullanılabilecek arabalardan birini seçip yarışa başlayacaksınız. Arabayı ok tuşları ile kullanın, X tuşu ile turboyu ateşleyin.

Çılgın Araba Yarışı, yarış oyunlarını seven herkesin zevkle oynayacağı kolay bir oyundur. Oyuna yeni başladığınızda sadece bir pist ve araç seçebildiğinizi göreceksiniz. Pistlerin ve araçların kilitlerinin açılması için yarışlarda iyi performans göstermeli ve iyi derecelerle yarışı tamamlamalısınız. Yarış alanında sadece yarışan araçlar değil, normal arabalar da bulunduğu için onlara çarpmadan yolunuzda gitmeye çalışın. Yarıştaki araçların üzerinde yeşil renkte şoför isimleri yazmaktadır, bu araçları geçtiğinizde sıralamanız düşecektir. Yarış sonunda kazandığınız paralar ile aracınızda bazı geliştirmeler yapmanız mümkün. HerOyun.com bulduğu her oyunu size sunmaya devam ediyor.

Oyunda araçlar hız(speed), yola tutunma(grip), hızlandırıcı(turbo) ve süspansiyon(suspension) yönünden farklılıklar göstermektedir. Yarış sonlarında bu özellikleri paranız yettiği ölçüde geliştirebilirsiniz. Bazı pist isimleri ise şöyle; Dusty Desert, Road to Nowhere, Road Works, Mountain Madness, Farm Country, Frantic Freeway

Oyunun gerçek adı V8 Muscle Cars'dır.(TurboNuke, Kongregate)


Çılgın Araba Yarışı oyunu yükleniyor...


.
    Renkli Top