Ateş ve Su 4

Play butonu ile oyuna başlayın, gelen ekrandan ilk bölümü seçin. Oyunda sukız'ı ASDW ateşoğlanı ok tuşları ile hareket ettireceksiniz. Amacınız toplayabildiğiniz kadar elmas toplayıp, her iki kahramanı da kendi kapılarına götürmektir. Oyunu durdurmak için oyun ekranının altındaki yeşil butona tıklayın.

Ateş ve Su oyunu dördüncüsüyle devam ediyor. Oyunu ilk kez duyanlar için tekrar etmek gerekirse Ateş ve Su 3 oyunu iki kişilik zeka ve beceri oyunudur.

Oyun bir kişi veya iki kişi ile birlikte oynanabilir. Oyundaki amaç minik kahramanlarımızı bölüm içerisindeki kendi kapılarına götürmektir. Her iki kahramanın da farklı özellikleri sahip, örneğin ateş oğlan lav gölüne girebilirken su gölüne giremiyor. Sukız ise ateş gölüne giremezken su gölünden etkilenmiyor. Oyuncu kahramanlardan birisiyle bir butona basarken diğerini kapıdan geçirip, diğer butona basmalı, böylelikle koordineli olarak hareket edip diğer kahramanın da o geçitten geçmesine yardım etmesi gerekiyor. Benzer mantıkla başka engeller de bölümlerde farklı şekillerde yer alıyor. Zekice tasarlanmış bölümler her iki kahramanı da gerekli yerlerde doğru şekilde yönetmeyi gerektiriyor. Bu da dolayısıyla oyuncunun düşünme, bütünü görme ve öğrenme yeteneğini artırıyor. Bölüm içerisinde her iki kahraman da kendi rengindeki elmasları toplayabilmektedir.

Diğer benzer oyunlar Ateş ve Su 1, Ateş ve Su 2, Ateş ve Su 3

Ateşoğlan ve Sukız Kristal Tapınakta, HerOyun, Fireboy & Watergirl in The Crystal Temple, A10


Ateş ve Su 4 oyunu yükleniyor...


.
    Renkli Top