Altın Topla

Çekici sağa ve sola doğru sürekli hareket etmektedir. Doğru zamanda Aşağı ok tuşu ile çekiciyi fırlatın, çekici otomatik olarak geri dönecektir. Dükkandan dinamit aldıysanız, çekici istemediğiniz bir şeyi yakaladığında yukarı ok tuşu ile onu patlatabilirsiniz. Amacınız süre dolmadan önce topladığınız altın ve benzeri ile sizden istenen para miktarına ulaşmaktır.

Altın Topla oyununda altın toplayan yaşlı dedeye yardım ediyoruz.

Dedemiz ucu sürekli hareket halindeki bir çekicinin başında duruyor. Yapmanız gereken doğru anda aşağı ok tuşuna basarak altın, kristal ve torbaları yakalamaya çalışın. Çekici otomatik olarak geri gelecektir. Amacınız süre dolmadan önce topladığınız nesneler ile bölümü geçmeniz için gereken parayı kazanmaktır.

Elmas ve büyük altın parçaları daha çok para getirir. Taşlar ise dükkandan kitap aldıysanız düşük bir para kazandırır, çekmesi de oldukça zordur. Bölüm sonlarında dükkandan dinamit, kitap, güç içeceği gibi malzemeler alabilirsiniz. Eğer dinamit aldıysanız istemediğiniz bir şey yakaladığınızda dinamit ile patlatabilirsiniz. HerOyun.com size yeter.

Gold Miner, HerOyun.com,


Altın Topla oyunu yükleniyor...


.
    Renkli Top