Altın Topla 2

Oyuncular Aşağı ok tuşu ve S ile çekiciyi fırlatabilir. Eğer dinamitiniz varsa, çekici istemediğiniz bir şeyi yakaladığında yukarı ok tuşu, diğer oyuncu da W tuşu ile patlatabilir. Amacınız süre dolmadan önce topladığınız altın ve benzeri ile sizden istenen para miktarına ulaşmaktır.

Altın Topla 2 oyununda ilk oyunda olduğu gibi altın toplayan yaşlı dedeye yardım ediyoruz. Fakat bu sefer iki oyuncu ile oyunu oynuyoruz.

Dedelerimiz ucu sürekli hareket halindeki bir çekicilerin başında duruyor. Yapmanız gereken doğru anda aşağı ok tuşuna veya S tuşuna basarak altın, kristal ve torbaları yakalamaya çalışmaktır. Çekiciler otomatik olarak geri gelecektir. Amacınız süre dolmadan önce iki oyuncunun topladığı nesneler ile bölümü geçmeniz için gereken parayı kazanmaktır.

Elmas ve büyük altın parçaları daha çok para getirir. Taşlar ise dükkandan kitap aldıysanız düşük bir para kazandırır, çekmesi de oldukça zordur. Bölüm sonlarında dükkandan dinamit, kitap, güç içeceği gibi malzemeler alabilirsiniz. Eğer dinamitiniz varsa istemediğiniz bir şey yakaladığınızda yukarı ok tuşu ya da W tuşu ile patlatabilirsiniz.

Gold Miner 2, HerOyun.com


Altın Topla 2 oyunu yükleniyor...


.
    Renkli Top